Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Temel Ayca beraberinde 2. Hudut Tugay Komutanı Tuğgeneral Bahtiyar Ersay, İlçe Jandarma Komutanı Uğur Abacı, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Keskin ve diğer protokol üyeleri ile beraber ilçemiz Cumhuriyet Caddesi üzerinde kadınlarımıza karanfil ve gül dağıtarak kadınlar günlerini kutladı. Çukurca Devlet Hastanesine uğrayarak kadın çalışanların da günlerini kutlayan Kaymakam Ayca hastalara da geçmiş olsun dileklerine bulundu. 
        
        Protokol üyeleri gül ve karanfil dağıtımının ardından Çukurca Gençlik Merkezi'nde kadınlar günü için düzenlenen fotoğraf sergisine katılarak serginin açılışını yaptı. 
        
        Akşam saatlerinde ise  8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle kaymakamlığımız ve Çukurca Belediyesi organizesinde kadınlarımıza ve çiftlerimize yönelik akşam yemeği düzenlendi. Yaklaşık 20 çiftimizin katıldığı yemekte Kaymakamımız Sayın Temel Ayca kadınlarımızın hayatımızdaki önemine dikkat çekerek günlerini tekrar kutladı. Yemeğin ardından canlı müzik dinletisi yapıldı.